Kanał Wyżej
Struktura organizacyjna

Dyrektor:
mgr Jolanta Saczuk
Wicedyrektorzy:
mgr Małgorzata Okuń - klasy 0-III
mgr Mirosława Dąbrowska - klasy IV-VIII
Rada Pedagogiczna:
Oddziały Przedszkolne:
Beata Winokurow
Magdalena Zakonek

Edukacja wczesnoszkolna:
Beata Grochowska
Grażyna Papużyńska
Katarzyna Sajdek
Monika Morawska
Dorota Brzezińska
Elżbieta Wójcik
Małgorzata Jakubiak-Kucińska
Dorota Wiśniewska
Magdalena Wereszczyńska-Ścibior
Anna Jasińska
Inga Wróblewska
Grażyna Wiśniewska
Język polski:
Ilona Cichońska
Dorota Michniewicz-Para
Anna Majchrzak
Marcin Świderski
Marta Kozakiewicz
Język angielski:
Mirosława Dąbrowska - wicedyrektor
Agnieszka Jarska
Renata Misztal
Arkadiusz Pol
Beata Falkowska
Aleksandra Wasilewska-Sudnik
Język niemiecki:
Małgorzata Nowakowska
Język hiszpański:
Joanna Rosłońska
Historia:
Beata Nitkowska
Łukasz Jabłoński
Religia:
Magdalena Banasiak
Monika Siatkowska
Anna Karpińska
Etyka:
Agnieszka Buława
Matematyka:
Sandra Kołodziejska
Magdalena Łuczaj
Anna Sowa
Wiesława Trzaskoma
Martyna Goździewska
Fizyka:
Renata Sztyrak
Chemia:
Anna Anysz
Geografia:
Radosław Warchoł
Małgorzata Pajewska-Multan
Przyroda, biologia:
Ewa Strzelecka
Ewa Jakubowska-Szałagan
Arkadiusz Pol
Wychowanie fizyczne:
Monika Gabryś
Stanisław Mazurek
Elżbieta Weinberger
Bogusław Wasiluk
Robert Maciak
Dawid Strzelecki
Kasjan Pracki
Zajęcia komputerowe, informatyka:
Krystian Smaga
Grzegorz Adaszewski

Technika, plastyka, muzyka:
Jolanta Saczuk - dyrektor
Ewa Kamińska
Walentyna Chromińska
Małgorzata Okuń - wicedyrektor
Małgorzata Nowakowska

Świetlica:
Bożena Pacek – kierownik
Izabela Kozdrój-Fijołek
Monika Lewandowska
Wioleta Łuba-Boczek
Alicja Puszkarska
Katarzyna Ratajczyk
Justyna Jawiarczyk-Maciak
Beata Leśkiewicz
Iwona Małecka
Nauczyciele wspomagający:
Anna Bronowska
Beata Haas
Anna Mieńko
Anna Paśnikowska
Wojciech Pawlak
Magdalena Pupiel-Daniluk
Anna Sikorska
Sylwia Skierczyńska
Renata Soliwoda
Ewa Szadejko
Anna Świesiulska-Wolak
Karolina Więckowska-Rogala


Specjaliści szkolni:
Mariola Błaszczyk – pedagog
Maria Jarońska – pedagog psychoterapeuta
Aneta Silarska-Sobota – psycholog
Małgorzata Gruszczyńska – terapeuta pedagogiczny
Elżbieta Czeczotko – logopeda
Katarzyna Głowacka – terapeuta SI
Martyna Piskorz – terapeuta SI
Nauczyciele bibliotekarze:
Agnieszka Buława

Rada Rodziców:
p. Tomasz Wincenciak - przewodniczący
p. Kinga Barbachowska
p. Sławomir Chabrowski
Samorząd Uczniowski:
Jakub Fiedorczuk, kl. 8c - przewodniczący
Marta Rutkowska, kl. 6c - wiceprzewodniczący
Igor Skwarski, kl.6a - członek rady
Łucja Powałka, kl. 7c - członek rady
Julia Salamonik, kl. 7d - członek rady
Opiekunowie SU:
klasy I-III:
p. Małgorzata Jakubiak-Kucińska, p. Dorota Brzezińska
klasy IV-VIII:
p. Beata Nitkowska, p. Marcin Świderski
Rzecznik Praw Ucznia:
p. Arkadiusz Pol



Strona główna
Rejestr zmian
MENU
Dokumenty
Struktura organizacyjna

Wersja standardowa