Szkoła Podstawowa nr 275 im. Artura Oppmana
szukaj 
szukaj w   
Wyszukiwanie zaawansowane
 
Biuletyn Informacji Publicznej
RSS Informacja o kanałach RSS Wersja mobilna Wersja dla niepełnosprawnych
 

BIP - Szkoła Podstawowa nr 275 > Menu Podmiotowe > Struktura organizacyjna > Struktura organizacyjna

Struktura organizacyjna

  Drukuj
 

Dyrektor:
mgr Jolanta Saczuk

Wicedyrektorzy:
mgr Małgorzata Okuń - klasy 0-III
mgr Mirosława Dąbrowska - klasy IV-VIII

Rada Pedagogiczna:

Oddziały Przedszkolne:
Beata Winokurow
Magdalena Zakonek

Edukacja wczesnoszkolna:
Beata Grochowska
Grażyna Papużyńska
Katarzyna Sajdek
Monika Morawska
Dorota Brzezińska
Elżbieta Wójcik
Małgorzata Jakubiak-Kucińska
Dorota Wiśniewska
Magdalena Wereszczyńska-Ścibior
Anna Jasińska
Inga Wróblewska
Grażyna Wiśniewska

Język polski:
Ilona Cichońska
Dorota Michniewicz-Para
Anna Majchrzak
Marcin Świderski
Marta Kozakiewicz

Język angielski:
Mirosława Dąbrowska - wicedyrektor
Agnieszka Jarska
Renata Misztal
Arkadiusz Pol
Beata Falkowska
Aleksandra Wasilewska-Sudnik

Język niemiecki:
Małgorzata Nowakowska

Język hiszpański:
Joanna Rosłońska

Historia:
Beata Nitkowska
Łukasz Jabłoński

Religia:
Magdalena Banasiak
Monika Siatkowska
Anna Karpińska

Etyka:
Agnieszka Buława

Matematyka:
Sandra Kołodziejska
Magdalena Łuczaj
Anna Sowa
Wiesława Trzaskoma
Martyna Goździewska

Fizyka:
Renata Sztyrak

Chemia:
Anna Anysz

Geografia:
Radosław Warchoł
Małgorzata Pajewska-Multan

Przyroda, biologia:
Ewa Strzelecka
Ewa Jakubowska-Szałagan
Arkadiusz Pol

Wychowanie fizyczne:
Monika Gabryś
Stanisław Mazurek
Elżbieta Weinberger
Bogusław Wasiluk
Robert Maciak
Dawid Strzelecki
Kasjan Pracki

Zajęcia komputerowe, informatyka:
Krystian Smaga
Grzegorz Adaszewski

Technika, plastyka, muzyka:
Jolanta Saczuk - dyrektor
Ewa Kamińska
Walentyna Chromińska
Małgorzata Okuń - wicedyrektor
Małgorzata Nowakowska

Świetlica:
Bożena Pacek – kierownik
Izabela Kozdrój-Fijołek
Monika Lewandowska
Wioleta Łuba-Boczek
Alicja Puszkarska
Katarzyna Ratajczyk

Justyna Jawiarczyk-Maciak
Beata Leśkiewicz
Iwona Małecka

Nauczyciele wspomagający:
Anna Bronowska
Beata Haas
Anna Mieńko
Anna Paśnikowska
Wojciech Pawlak
Magdalena Pupiel-Daniluk
Anna Sikorska
Sylwia Skierczyńska
Renata Soliwoda
Ewa Szadejko
Anna Świesiulska-Wolak
Karolina Więckowska-Rogala

Specjaliści szkolni:
Mariola Błaszczyk – pedagog
Maria Jarońska – pedagog psychoterapeuta
Aneta Silarska-Sobota – psycholog
Małgorzata Gruszczyńska – terapeuta pedagogiczny
Elżbieta Czeczotko – logopeda
Katarzyna Głowacka – terapeuta SI
Martyna Piskorz – terapeuta SI

Nauczyciele bibliotekarze:
Agnieszka Buława

Rada Rodziców:
p. Tomasz Wincenciak - przewodniczący
p. Kinga Barbachowska
p. Sławomir Chabrowski

Samorząd Uczniowski:
Jakub Fiedorczuk, kl. 8c - przewodniczący
Marta Rutkowska, kl. 6c - wiceprzewodniczący
Igor Skwarski, kl.6a - członek rady
Łucja Powałka, kl. 7c - członek rady
Julia Salamonik, kl. 7d - członek rady

Opiekunowie SU:
klasy I-III:
p. Małgorzata Jakubiak-Kucińska, p. Dorota Brzezińska
klasy IV-VIII:
p. Beata Nitkowska, p. Marcin Świderski

Rzecznik Praw Ucznia:
p. Arkadiusz Pol

 
 
Wprowadził BZMW/ext.llapacz 21-09-2011
Aktualizujący Wiśniewski Andrzej (Szkoła Podstawowa nr 275) 17-05-2019
Zatwierdzający Chibowska-Tomczuk Urszula (Szkoła Podstawowa nr 275) 17-05-2019
Publikujący Bartold Jan (Gabinet Prezydenta (GP)) 17-05-2019
Liczba odwiedzin: 4213
Rejestr zmian